רבים האנשים אשר רוצים להטביע את חותמם בעולם הרפואה אך מנגד לא היו רוצים להשקיע שבע שנים בלימודים. כאן קורס מכשור רפואי נכנס לתמונה ומציע שלל אפשרויות תעסוקה לבוגרים.

עולם הרפואה מאוד רחב והוא כולל תחתיו תתי תחומים ומגוון אפשרויות תעסוקה. לכל לאלו אשר לא רוצים להשקיע את שנותיהם היפות בלימודי רפואה, קיימות אפשרויות רבות ומגוונות אשר יאפשרו להיכנס לתחום. עבודה כטכנאי רפואי זוהי אחת האפשרויות, מדובר במקצוע אשר אינו דורש שנות לימודים רבות ובבד בבד יש לו השפעה גדולה ורחבה על הענף מהיבטים רבים.

מה לומדים במהלך הקורס?

הפעלת המכשור הרפואי זו עבודה אשר דורשת מיומנות ובקיאות ולו רק בשל העובדה כי המכשור הרפואי מבוסס על טכנולוגיות מתקדמות ומשוכללות. במהלך הקורס ירכשו המשתתפים מיומנויות אשר יסייעו להם לאתר תקלות ביתר קלות, להציע פתרונות בשטח ולתחזק את אביזרי המכשור השונים לאורך השנים ברמה הגבוהה ביותר שניתן. אי לכך בקורס יחשפו המשתתפים לנושאים רבים ומגוונים החל באנטומיה וקרדיולוגיה, דרך סוגי המכשירים ותפעולם, ועד להפעלה, תיקון ובטיחות של המכשור הרפואי. מטרת הלימודים היא להקנות ידע רב ככל הניתן בתחומי הרפואה והמכשור כדי שיוכלו לתקן ולתחזק מכשירים מסוגים שונים. לצד הלימודים התיאורטיים המשתתפים בקורס יבצעו גם סטאז' מעשי.

מהם היתרונות עבור בוגרי הקורס?

על פי רוב כדי לקבל תעודת הסמכה ולעסוק בתחום, על המשתתפים בקורס לעבור בחינות מעשיות ועיוניות בהצלחה. בסיום הלימודים יקבלו הבוגרים תעודה אשר תאפשר להם להשתלב בשוק התעסוקה במהירות ובתחומים רבים. כיום הקדמה הטכנולוגית באה לכדי ביטוי גם בענף הרפואה ועולה הביקוש לאנשי מקצוע אשר יכולים לתחזק מכשירים טכנולוגיים מתקדמים, מכשירים אשר מייעלים מאוד את שיטות הטיפול וכן את תחום הרפואה באופן כללי. אנשי המכשור הרפואי יכולים להשתלב בעולם הרפואה ולעבוד לצדו של הצוות הרפואי, זאת תוך שהם מאתרים תקלות, מתחזקים את הציוד ומחזיקים במקצוע מבוקש ויוקרתי.

כטכנאי מכשור רפואי יתאפשר לך למצוא עבודה בקלות

הלימודים בקורס יסייעו לכם למצוא תעסוקה בתחום כאשר לרשותכם אפשרויות רבות ביניהן: האפשרות להשתלב במערכת הבריאות הציבורית וליהנות מקביעות לצד האפשרות להשתלב במערכת הבריאות הפרטית ה גם היא מגוון הזדמנויות להתקדם. מלבד מערכות הבריאות ניתן לעבוד גם בבתי אבות ומרכזי סיוע רפואי שם הדרישה לטכנאים בתחום המכשור הרפואי רק הולכת וגדלה. כמו כן אפשר להשתלב בחברות פרטיות כמו גם בארגונים, מוסדות ציבור ומוסדות ממשלה. הלימודים עצמם אורכים כמספר חודשים בלבד ומציעים כמה וכמה מסלולים, כך שגם ללא ידע מוקדם תוכלו לצאת עם תעודת הסמכה ועם מקצוע מבוקש ביד, בפרק זמן של חצי שנה בלבד!

בעזרת הקורס יתאפשר לכם לרכוש את כל הידע הדרוש לכם כדי לעבוד במקצוע ולו ביקוש גבוה ובכך לדאוג לעתידכם ולהשתלב בקלות רבה יותר בענף הרפואה והטכנולוגיה.

תגיות: