רבים מאתנו חולמים וחלמו להשתלב בתחום הרפואה המרתק והמשגשג, אך לימודי הרפואה הארוכים והמתישים שכוללים 7 שנות לימודים מהוות בעבור מרביתנו מכשול ענק בדרך להגשמת חלום זה, אז כיצד בכל זאת ניתן להשתלב נכונה בתחום הרפואה המתקדם והמשגשג ?

קורס מכשור רפואי אשר יסמיך אתכם לעבודה מקצועית כטכנאים מומחים לטיפול במכשירים רפואיים מתקדמים וישנים כאחד.
השתלבות בתחום הרפואה בתפקיד טכנאי מכשור רפואי הינה השתלבות מקצועית ומהותית, שכן תפעול וטיפול מקצועי במכשירי הטיפול והבידוק הרפואיים הם מצילי חיים בדיוק כשם שרופא מציל חיים של מטופל. שכן במקרים של מכונות לא תקינות ולא עובדות יכול להיגרם למטופלים נזק מהותי רב ועל כן עבודתם של טכנאי המכשור הרפואי הינה מהותית וחשובה להצלת חיי אדם ולשמירה על סביבת עבודה תקינה ומחייבת במרפאות ובתי חולים.

 

קורס מכשור רפואי היתרון שבלימוד מקצוע זה...

הטכנולוגיה הרפואית מתקדמת פלאות בעשור האחרון ומביאה לכדי גידול נרחב בדרישה לכוח אדם מיומן לטפל במגוון הציוד המשמש את ענפי הרפואה השונים.
על כן, אפשרויות העבודה בתחום זה הן רבות ומתבקשות, כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי בלימודי תחום חשוב זה תוכלו להבטיח לעצמכם גם את היציאה לעבודה מהנה, מקצועית ומשתלמת בתום הקורס.
היכולת לעבודה ולהתמחות מהירה בתחום אותו למדתם מהווה יתרון עצום על פנית חומי לימוד אחרים!

 

מה הם הנושאים הנלמדים בקורס מכשור רפואי?

לימודי רפואה בסיסית מחייבת - אונוטומיה  + פיזיולוגיה – מערכת הראייה, מערכת נשימה, שלד  ושרירים על כל אלו ועוד תלמדו בקורס המכשור הרפואי.
ידע טכני לשליטה מלאה ומוחלטת בתחום – תיקון תקלות וטיפול בבעיות מכשור כאלו ואחרות הם חלק מלימודי הליבה בקורס מכשור רפואי, כך שאתם בעצם זוכים ללמוד באופן מעשי ותיאורטי מה הן דרכי ההתמודדות והפעולה אל מול התקלות השונות.
תחזוקה שוטפת – בקורס זה תלמדו כיצד לקיים תחזוקה שוטפת למגוון המכשירים הנמצאים בחדרי הניתוח, בחדרי הטיפול ובכלל.

 

מה הם המכשירים אותם תלמדו לתפעל, לתחזק ובהם לטפל כחלק בלתי נפרד בהסמכתכם?

 

לימוד מקצועי להסמכה בתפקיד חשוב כטכנאי מחשוב מקצועי מסמיכים אתכם לאחראיים על תקלות, שירות וטיפול של מכשירי רפואה מתקדמים אשר עברו פיתוח רפואי נרחב ומדוייק לשם תקינותם ויעילותם.
בלימודיכם תרכשו ידע נרחב ומדויק על תפעולם ותפקודם של מכשירים רבים כגון : 
מכשירי דימות :
רנטגן – תפעול מכשיר הרנטגן אשר תפקידו הוא לאפשר צילום רדיוגרפי המתבצע על ידי קרני רנטגן.
אולטרה סאונד – מכונה זו האחראית המשמשת לצורך הדמיה של שרירים ורקמות רכות מהווה מכשיר בשימוש נפוץ ברפואה בשימושו היום יומי השוטף.
 CT – או בשמו העברי טומוגרפיה ממוחשבת, הוא מכשיר מתקדם ומפותח המהווה אפשרות בלעדית ל"הצצה" ממשית אל תוך גוף האדם, על ידי צילום פולשני של תמונת תלת מימד הנערכת במכשיר ה – CT.
MRI –  דימות תהודה מגנטית הוא שמו העברי של מכשיר זה המשמש לצורך סריקת איברים והמחשתם בדרך לא פולשנית.

 

תגיות: